Máte své záliby? Jsou lidé, kteří se věnují svým zálibám a svým hobby opravdu každý den a může to být opravdu cokoliv. Někdo třeba rád sportuje a jeho největší záliba a koníček je sport. Tomu naprosto rozumím, protože jsou zase také někteří lidé, kteří by jenom stále seděli doma u televize. Nebo hráli také počítačové hry anebo také PlayStationy anebo hry na mobilním telefonu. Já mám syna, který také moc rád hraje hry na počítači. Je to jeho největší hobby, kolikrát ale jsem z toho nešťastná, ale i když na jednu stranu zase chápu, protože my se synem bydlíme na vesnici, kde syn nemá vůbec žádné vrstevníky.

Šipky jsou skvělá zábava.

Tak jak si syn má hrát? To si má hrát sám se sebou? Samozřejmě, že já si s ním také velice často hraji, jenomže já mám zaměstnání, které mám na směny a potom ještě mám pětkrát týdně brigádu, protože jinak bychom to se synem asi nezvládli. Nezvládli bychom utáhnout celou domácnost a potom ještě splácet leasing a menší úvěr. Takže já na svoje koníčky a hobby mohu zapomenout, takže se raději věnuji synovi. Pořídila jsem elektrické šipky, tohle baví mě, a hlavně také syna. Potom jsem také pořídila krásnou síť a branku a fotbalový míč.

Máme krásný velký terč.

Je to takové zmenšené, ale syna tohle baví, takže vždycky o víkendu hrajeme celý víkend fotbal a jinak každý den hrajeme šipky. Jinak syn je potom na počítači. Sice ano, byla bych ráda, aby tady syn měl vrstevníky, ale nemá. Tady jsou akorát samé dívky, počítala jsem to a je tady sedm holek a opravdu žádný kluk, tak jak si syn má hrát s nějakým kamarádem? Klidně by si hrál s holkami, sám mi to řekl, synovi je sedm let. Ale ty holky mu utíkají, mají z něj srandu, dělají si z něj někoho, před kým jako utíkají. Kolikrát slýchám, že syn je jako příšera a má honit holky? Tohle mi přijde velice špatné, a tak se synovi ve většině případů věnuji a vymýšlíme spolu různé hry a záliby. 

Profile Picture for