Každý, kdo v poslední době sháněl nějakého řemeslníka, mě dá určitě za pravdu, že je těžké někoho vůbec sehnat. V případě, že potřebujete něco udělat hned, je situace daleko horší a ve většině případů vám každý řekne, že hned určitě nemá čas. Zatímco, vyhořelá zásuvka může počkat týdny, tak s vodou je to o něco jiné. V případě, že vám začne téct voda musíte tento problém bez prodlev řešit. Jako první je potřeba zastavit vodu v šachtě a ihned vytočit telefon na instalatéra, který co nejdříve dojede. Instalatér Ostrava, je záchrana pro lidi, kteří potřebují řešit vážnou situaci s vodou ihned.

instalatér Ostrava

Tito instalatéři z Ostravy jsou pohotoví a nebojí se žádného problému. Specializují se na instalatérské práce a také na práce topenářské. V případě havárie je potřeba oslovit jejich havarijní servis, který pošle ihned výjezd. Vždy však záleží na problému a na jeho rozsahu. Musíte brát v potaz, že havarijní výjezd slouží pouze k opravě daného problému, ne k opravě kompletu, který je rozbitý. Ceník výjezdu je možné najít na jejich internetových stránkách. Také na stránkách najdete i recenze od zákazníků, který jejich služby již využili. Samozřejmostí je, že provádí i další práce, kterou jsou s vodou spojené. Do jejich služeb patří i v rámci mezí i elektrikářské práce. Dále provádí malé rekonstrukce koupelen, kuchyní a toalet. Samozřejmostí je oprava vodovodních baterií, sprchových koutů, výměna vany a další práce spojené s vodou.

instalatér Ostrava

Všichni instalatéři jsou profesionálové, kteří pracují dlouhé roky v oboru. Vždy se snaží odvést perfektní práci, kterou následně se zákazníkem zkontrolují. Ceník je na stránkách podrobně rozepsaný a můžete si zhruba spočítat, kolik vás oprava vyjde. Také nabízí slevu pro stálé a smluvní zákazníky.

V případě jakékoliv poruchy ohledně vody se tak obraťte na tuto firmu.

5/5 - (2 votes)
Profile Picture for