Každý, kdo někdy pracoval na poli, nebo na nějaké farmě, tak určitě ví, co je to za těžkou práci. Každý den se brzo vstane, jde se nakrmit dobytek a poté zase na pole. Takto se to opakuje každý den, dokud není úroda sklizená, nebo je po žních. Pokud jste spíše farmáři a vaší obživou jsou převážně sady s ovocem nebo pole se sezónní zeleninou, tak neváhejte a kupte si přepravky na ovoce od schoellerallibert.com. Určitě hned zapomenete na pytle, se kterými se blbě tahá a budete rádi, že jste tento krok udělali. Každý se nejspíše ptá, proč jsou plastové přepravky tak výjimečné a proč by je měl mít každý doma.

přepravky na ovoce

Odpověď je přitom tak jednoduchá a to ušetření času a práce. Přepravky se mohou stohovat na sebe a jednoduše se s nimi manipuluje. Při příjezdu na pole je pouze vytáhnete a můžete sklízet zeleninu a ovoce rovnou do nich. Po naplnění je jednoduše díky ergonomickým úchopům odnesete a uložíte do aute. Tam je můžete ihned stohovat na sebe a nemusíte tak už s nimi vůbec hýbat. Jsou tak ihned připravené k dalšímu převozu na tržnici. Oproti pytli se nedají přepravky vůbec srovnávat, a to proto, že pytle jsou neskladné a ovoce nebo zelenina se v nich rychle potluče. Samozřejmostí jsou hygienické pravidla přepravky.

přepravky na ovoce

Tyto přepravky jsou přímo určené na styk s potravinami a jedná se tak o bezpečnou formu uskladnění. Díky pevnému a odolnému plastu se nemusíte bát ani o životnost přepravky. Ty vydrží mnoho let a to bez nějakých vad nebo opotřebení. Jednoduše se dají umývat a to pod proudem vody, nebo mokrým hadrem. Pro zemědělce jsou přepravky nepostradatelnou věcí a jen těžko by si někdo dokázal představit sklízení úrody jinak. Pokud tedy letos čekáte hojnou úrodu ovoce nebo zeleniny, tak neváhejte a zkuste právě tyto skvělé přepravky. Rozhodně si je zamilujete a budete rádi, jak dobře máte uskladněn ovoce nebo zeleninu ve sklepě.

Profile Picture for