Chcete nebo musíte se co nejrychleji vystěhovat a máte možnost bydlet například na chatě u rodičů, kteří vám ji přenechali pro dočasné útočiště s tím, že je pravděpodobné, že si chatu pak přestavíte pro celoroční bydlení? Takové případy se stávají například v situacích, kdy jsou ceny pronájmů městských bytů, anebo vztahy mezi pronajímateli natolik neúnosné, že je výhodnější město opustit, trochu se uskromnit a žít více v poklidu, což také samozřejmě prospěje vašemu zdraví.

kontejnery na lodi

Rychlé stěhování může být komplikované z více důvodů, například kvůli časové tísni, kdy potřebujete co nejrychleji obstarat stěhovací firmu nebo pronajmout dodávku v případě, že se budete stěhovat sami. Dalším problémem se může stát málo místa v objektu, kam stěhujete své vybavení z pronajatého bytu. Jestliže je kupříkladu chata zaplněna nábytkem po rodičích a není k dispozici volný prostor v garáži nebo v kůlně, budete pak řešit problém, kam vaše věci alespoň dočasně umístit, než se chata vyklidí, a než se všemi věcmi proberete.

ocelové kontejnery

Jedno řešení by tu bylo – skladový kontejner. Pronájem kontejneru cena otpsklady.cz je položka, která vás bude zřejmě zajímat jako jedna z prvních. Dále vás zřejmě bude zajímat velikost kontejneru. Můžete se s nimi setkat na vlakových překladištích nebo v námořních přístavech a prohlédnout si je tu případně zblízka. Kontejnery jsou dlouhé 6 metrů a široké i vysoké dva a půl metru. Vyrábí se ještě kontejnery o dvojnásobné délce, tedy dvanáctimetrové.

Kontejnery mají uzamykatelná vrata a do jejich útrob pak postupně vyskládáte vše, co potřebujete, počínaje nábytkem a konče svítidly a osobními věcmi v kartonových krabicích. Kontejnery lze využít i v případě rekonstrukce objektu, kdy potřebujete mít všechny předměty umístěné daleko od staveniště, kde je zvýšená prašnost. Pronájem kontejnerů je možný realizovat celoročně, bez ohledu na počasí a roční období.

Profile Picture for