V životě nastávají situace, kdy je potřeba prodat nemovitost. Změna bydliště, potřeba jiného bydlení nebo potřeba peněz může donutit člověka prodat byt, dům nebo třeba pozemek. Prodat nemovitost není často tak jednoduché. Dnes jsou nemovitosti drahé napříč celou republikou a pro někoho, kdo se v prodeji nevyzná, to může být opravdu těžký úkol. Je nutné nemovitost dobře prezentovat na internetu, dát inzeráty všude tam kde by mohly přitáhnout pozornost co největšího počtu zájemců. Před vložením inzerátu na inzertní portály a sociální sítě je také důležité dobře nastavit cenu. Příliš vysoká cena zájemce odradí a nízká cena vs samozřejmě poškodí.

prohlídka bytu

Co vám usnadní prodej nemovitosti?
Je potřeba nemovitost připravit tak aby o ni byl zájem. U pozemků to znamená posekání trávy nebo zničení náletových dřevin, u bytu či domu je potřeba vše uklidit a nejlépe dekorovat, aby si zájemce dokázal představit že v bytě či domě sám bydlí. Z fotografií by měla sálat pohoda a klid, nikde by se nemělo nic válet. Nafotit je potřeba vše co k nemovitosti patří – zahrada, balkon i sklep. Jedině tak bude mít zájemce co nejlepší představu o tom co všechno prodáváte a co je v ceně.

klíč k domu

Během koronaviru bylo zakázáno chodit ven, a tak se nemohly konat ani osobní prohlídky nemovitostí. Jenže realitní kanceláře, které ve většině případů nemovitosti prodávají, potřebovaly fungovat dál. Aby si zájemci mohli nemovitosti prohlédnout i bez osobní prohlídky, začaly kanceláře nabízet internetové prohlídky. Virtuální prohlídka nemovitosti Scan360spočívá v tom, že se natočí video a to si potom může každý pohlédnout. Je to jako by člověk stál přímo v místě. Prohlídka umožňuje shlédnout nemovitost o úhlu 360 stupňů, takže uvidíte i ten nejzazší kout. Pokud si netroufáte vyřešit všechny záležitosti okolo prodeje vašeho domu, určitě kontaktujte odborníky.

Profile Picture for