Jak rozveselit ženskou mysl, když jdou na vás chmury? Těch metod je celá řada, ale začít byste měla u zklidnění mysli. K tomu dopomáhají i některé tělesné činnosti, jako je jemná automasáž chodidel nebo drbátko do vlasů, jde o to v první řadě tělu ulevit a zvýšit osobní vibrace. Samozřejmě jsou vhodné i některé pokrmy, zejména ovocné a zeleninové saláty, lehká veganská jídla, například celozrnné pečivo s cizrnovou pomazánkou a pomerančový džus, ale na co byste neměly zapomínat, je odložit podprsenku, která škrtí a svírá hrudní koš jako korzet.

dívka u plotu

A proč vlastně nosíte podprsenku (pokud ji nosíte)? Vždyť je známo, že přináší spoustu problémů, například opruzeniny a svědění, ale co je podstatné, neumožňuje udržet vaše prsy v přirozené poloze.

Jak to, pomyslíte si, vždyť v podprsence jsou ňadra hezká a pevná. To ano, ale jen v podprsence, protože pokud ji nosíte dlouho, ochabují tím svaly hrudníku, které poprsí udržují ve tvaru, v jakém by mělo být, a pak se stane něco podobného, jako když si zlomíte nohu a máte ji měsíc v sádře. Po měsíci, kdy je noha zcela bez zátěže, vám natolik ochabnou svaly, že je musíte rehabilitovat a postupně zatěžovat, aby vás ta noha vůbec unesla.

dívka v poli

Podprsenka vám tedy znemožňuje práci svalů hrudníku, a pak se nelze divit, že jsou prsy povislé a nepěkné. Nelíbí se to vám, ani vašemu partnerovi, přitom je řešení této situace tak jednoduché – odložit podprsenku, začít chodit bez ní, a máte-li pocit, že jsou vaše bradavky viditelné, zakryjte je nálepkami na prsa https://www.lifties.cz/doplnky/.

Nálepky na prsa mají barvu tělovou, bílou nebo černou, podle toho, jaký oděv nosíte, a jak moc prosvítá. Nálepka na pokožce drží několik hodin i tehdy, jsou-li bradavky zpocené nebo vlhké. Můžete se na ně spolehnout ve městě, v přírodě, při sportu i při odpočinku. Můžete si je vzít i na dovolenou třeba k moři.

Profile Picture for