Každý ÄlovÄ›k je tady na této zemi opravdu z nÄ›jakého důvodu. Já si vážnÄ› nedokáži pÅ™edstavit, že by tÅ™eba tady lidé byli jenom tak, nebo vy si myslíte, že lidé jsou tady jenom tak? Jenom aby tady na této planetÄ› nÄ›co bylo? Podle mého názoru je tohle úplná blbost. Proto jsem si Å™ekla, že bych se tÅ™eba do toho také mohla blíže ponoÅ™it, abych také zjistila, co vÅ¡echno a proÄ tady na zemi se dÄ›je. Například jsem zjistila, že ženy jsou tady z toho důvodu, aby se rozmnožovaly. Tohle je naprosto logické, vlastnÄ› když to tak vezmu a budu nad tím uvažovat, tak vlastnÄ› i pánové. Tohle je logické, jenomže na jednu stranu zase stále pÅ™emýšlím, proÄ jsou tÅ™eba jenom dvÄ› pohlaví, že je muž a žena. Myslím si, že tÅ™eba tohle takhle to bůh chtÄ›l, proto nechápu, proÄ je tu také nÄ›které pohlaví, kterým se říká To a jsou stÅ™edního rodu.

I ženy se umí bavit.

Podle mého názoru tohle je takové divné a já sama to nepodporuji. Jednoduše to pro mě znamená, že existuje na světě pouze jenom muž a žena. My ženy jsme takové opravdu hodně citlivé. Myslím si, že tohle je ale dobře, protože někdo přeci musí být takový citlivý a takový více romantický. Myslím si, že kdyby byl muž opravdu hodně citlivý a romantický, tak by to asi žádnou ženu nepřitahovalo. Mě osobně se líbí, když je muž takový trošku silnější a trochu ráznější.

Většina žen je hodně romantických.

Samozřejmě že ne, aby byl agresivní a nebo něco podobného. Mám ráda také takové trošku jemné muže. Ne úplně, ale třeba takhle někdy na pomazlení ano. My ženy to takhle jednoduše máme, my ženy hlavně chceme muže, aby byli obránci. A aby také za něco stáli. Samozřejmě že třeba také bych poprosila někdy mého partnera, aby také uvařil nebo třeba aby doma uklidil. Třeba když jsem nemocná, nebo jsem dlouho v práci. Jsem ráda, že i můj partner tohle zastane. Mnoho žen v tomhle ale štěstí nemá, protože někteří pánové jsou hodně líní. 

Profile Picture for