Udržujete velmi dobrý přátelský vztah se svými rodiči a jako jediná dcera nebo syn máte od nich, jak se říká „první poslední“, což se také snažíte oplácet? Dobré rodinné vztahy bývají základem státu a dobrého soužití mezi lidmi i národy, což je letitá moudrost, která vás možná až tak nepřekvapí. Jenže lidský život tu má svůj počátek i konec, a ať je to s odchodem lidské duše a opuštěním fyzického těla jakkoli, vnímáme odchod svého blízkého, s nímž jsme si dobře rozuměli, velice těžce. Někdo se z toho dokonce zhroutí a vyžaduje pomoc psychologa či psychiatra.

vyklízení domu

Tito lidé také obtížně zvládají vyklizení nemovitosti, kterou chtějí užívat, nebo spíše prodat. Vidí v něm zemřelého člověka, jako by tu stále byl s nimi, rozmlouval a radil jim, zkrátka trauma se tím může ještě zesílit. Vyklizení nemovitosti v Praze za vás však může provést profesionální firma. Tito lidé zpravidla nemají k nebožtíkovi osobní vztah, a mohou tudíž odvést profesionální výkon a soustředit se na to, na co mají.

vyklizení prostor

Výhodou oslovení profesionálů je i to, že pracují jako stroj. Prostě jim zadáte termín, místo akce a vaše konkrétní požadavky (co v prostorách musí zůstat, a co naopak nesmí), a pak už si jen předáváte navzájem klíče. Nestaráte se vůbec o nic, ani o to, kam se to haraburdí odveze a kde skončí, ani jakým autem se to vlastně poveze. Vy se pak můžete plně soustředit na podklady pro prodej bytu či domu a jednání s realitním makléřem nebo s právníkem.

Vyklízecí firma si poradí i se sklepními kójemi a dalšími nebytovými prostorami, může vás zbavit i stavebního materiálu nebo sutin, či neobvyklých předmětů, kam patří velká akvária, klavíry, trezorové skříně, některé stroje a mechanismy, starožitný nábytek a lustry atd. Uvnitř vyklízeného prostoru se také mohou nacházet nebezpečné předměty, například staré zářivky, benzín, líh, syntetické barvy nebo jedy na hlodavce.

Profile Picture for