Musím vám říct, že každý člověk si uvědomuje krásu jinak. Musím ale říct, že krása a móda toho mají v sobě opravdu hodně společného. Předpokládám, že kdyby každý člověk vnímal krásu a módu úplně stejně, tak by každý člověk kolem byl úplně stejně oblečení. No dokážete si to představit? To by byla všude taková nuda, že by se to nedalo snést. Abych byla upřímná, tak pro mě krása a móda znamená úplně něco jiného. Módu vnímám úplně jinak. Někdy mě ale opravdu hodně štve a zaráží mě, jak může být něco, tak moderního, že se to snad ani nedá nosit. Vzpomínám si, jak jsem si jednou koupila opravdu nové kraťasy.

Džínovinu mám ráda.

Byly to nové džínové kraťasy, které byly sedřené a měly na sobě díry. Jistě už asi víte, kam tím mířím. Samozřejmě, že jakmile jsem v těchto nových džínách přišla k babičce, tak se ihned zhrozila. Vedle ní ještě seděla její sousedka, která také říkala, že kdyby takhle roztrhání přišly někam ven, když by byly mladé, že by všichni kroutili hlavou. Že v té době, to byly asi nějaká padesátá nebo šedesátá léta, tak takhle se vůbec prý nesmělo vůbec chodit. Já tomu rozumím a chápu to. A také o tom vím. Jenomže když je to v poslední době moderní a líbí se mi odrbaný styl džín, tak proč bych to nemohla nosit?

Módu mám moc ráda.

Řekla jsem si, že když to je moderní, já si tuto módu užiji a bude se mi to líbit. Navíc dokonce i můj přítel má rád, když se cítím v pohodě a jsem svá. A když se cítím svá v těchto roztrhaných v kraťasech anebo roztrhaných džínách, tak proč bych tohle nemohla nosit? Já také nikomu nezakazuji, že nemá chodit v legínách. Tak proč by někdo zakazoval mě, že se mi líbí určitá móda? Lidi, dělejte to prostě tak, jak se vám to bude líbit a vy to máte na sobě, ne ten druhý, takže si vychutnejte svůj styl a módu. A jak se na „děravou“ módu dáváte vy? Věřím, že tomu dáváte zelenou!

Profile Picture for