Mám ráda čistotu a když je všechno uklizeno. Nevím jak vy, ale mě každý doma říká, že jsem úplně v přísná na úklid, Ale abych pravdu řekla, tak já si tohle samozřejmě nemyslím. Já předpokládám a mám za to, že každý člověk to chce mít doma udělané pěkné, a proto také stále dokola uklízí, aby to měl doma skvělé. Nebo ne? Vám je jedno, jak to doma máte? A navíc se chci doma také cítit pohodlně. Věřte mi, že pokud já mám doma nějaký bordel anebo neuspořádané věci, tak se necítím opravdu v klidu a musím to uklidit. Mnoho lidí mi říká, že mám obsedantně-kompulzivní poruchu.

Mám ráda klid a čisto.

Jenomže o tomhle jsem tedy slyšela sice už dvakrát nebo třikrát, takže vím, co to je, ale opravdu si jsem jistá, že právě obsedantně-kompulzivní poruchu vůbec netrpím. A proč bych ji taky měla mít? Mám ráda, když mám třeba krásně naleštěný nábytek anebo čistou podlahu. V tomhle krása nemusí znamenat pouze to, jestli je člověk krásný a sluší mu to. Jestli má třeba krásné zdravé vlasy nebo pleť a tak podobně. Nebo krásný šatník. Samozřejmě, že mnoho lidí chce mít uspořádanou domácnost a opravdu čisté nádobí nebo podlahu, ale také chtějí mít krásný šatník. Víte, jsem žena a ukažte mi na nějakou ženu, která nemá ráda krásné věci nebo dekorace.

Krása je všude.

A když už jsme u těch dekorací, tak já je opravdu nesnáším. I když mi někdo dá opravdu krásné dekorace, který jsou třeba podle posledního módního trendu nebo jsou populární, tak já dekorace přímo nesnáším. Opravdu hodně mi vadí, že se na ty dekorace jenom práší a nelíbí se mi to. A zkrátka opravdu dekorace žádné nechci a také nesnáším, když mi někdo donese nějaký hrníček z dovolené a tvrdí, že opravdu krásný a že ho prostě koupit musel. Jsou ale také samozřejmě lidé, kteří krásu bydlení a krásu dekorací berou úplně odlišně diametrálně. jak to máte vy? Baví vás utírat prach s dekorací? Ano, je to prima vzpomínka, ale za jakou cenu?

Profile Picture for