Jaké mají ženy výběr při jejich menstruačních cyklech. V dnešní době je toho na trhu již spousta a my vám nějaké ty možnosti rádi sdělíme. Mezi jedny z nestarších jsou vložky. Můžete je mít na hlavní menstruační cyklus nebo jen využívat intimní vložky pro špinění. Vložkami se zabývá hned několik firem a značek na výrobu. Můžete se zvolit, jak silné krvácení máte a přizpůsobit tomu i menstruační vložky, abyste neprotekli předběžně, nebo jste neměli zbytečně velké vložky, které vlastně ani nepotřebujete. Je to jedna z nejstarších možností, které známe. Dále máme tampóny. Ty jsou s vložkami nejvíce využívané v dřívějších letech.

menstruační kalhotky levně

Kdy vám tampóny umožňovali jednoduchý pohyb, aniž byste měli něco nepříjemného na pokožce. Přece jenom vložky v letních dnech nejsou úplně pohodlné a může se z nich linout nepěkný zápach. V této možnosti zabráníte zápachu, protože se tampóny zavádí so těla ženy a tak vám venku zbyde jen provázek, kterým pak použitý tampón vyndáte. Tampóny jsou i s aplikátorem nebo bez něj. Spousta lidí je na ně zvyklá a využívá je dodnes. Vhodné i do bazénů a při sportu.

Dále modernější a podobnou obdobou jako u tampónů jsou menstruační kalíšky. Ty jsou z chirurgického silikonu a jsou vhodnější pro vnitřní použití. Kalíšek se zavádí stejně jako tampón, ale jeho funkce je trochu jiná. Nevsakuje do sebe krev, ale zachytává jí ve svém objemu. Je to taková nádoba, do které se nalívá krev, než přesáhne jeho vrcholu a přelije se. Tento druh menstruační pomůcky je velmi rozšířený a využívaný.

menstruační kalhotky levně

Poslední pomůckou jsou menstruační kalhotky, mají být obnovou podoby vložek, akorát se jedná o celé spodní prádlo, které má speciální vložkovou strukturu na nasátí krve. Vyrábí se ze sto procentní bavlny a nepropustné vložky. Tyto kalhotky jsou ošetřené tak, aby krev nezapáchala. Vy se tak cítíte v komfortu a nemáte žádné obavy. Jsou vyrobeny podle síly menstruace. Když máte silnější dny a slabší, můžete volit mezi jednotlivými varianty. Menstruační kalhotky levně seženete a máte ve více tvarech, můžete mít klasické, nebo bokové či brazilky. Tak aby si mohl každý vybrat. Tak jaké využíváte vy?

Profile Picture for