Je to už opravdu hodně dlouho, kdy mi můj partner řekl, že prý bude jezdit závodně na kole. Já jsem sice věděla, že když jsme se seznamovali, že on jezdil opravdu moc rád na kole, jenomže jsem vůbec netušila, že on tohle bere tak vážně. On mi sice řekl, že jezdí občas takové soukromé závody, kdy se třeba jenom kluci vsází, kdo vyhraje a tak podobně. Že si potom dají pivo a pobaví se, promluví si o všem a s každým a potom mají o zábavu postaráno. Jenomže potom mi řekl, že opravdu dostal skvělou nabídku. Takovou nabídku, aby právě závodně jezdil na kole, takže můj partner byl z toho opravdu tak nadšený, byl asi v sedmém nebi a nevěděl, co dělat dříve.

Já mám pouze obyčejné kolo.

Partnerovi jsem samozřejmě řekla, že pokud chce opravdu vyhrát a být úspěšný, tak také potřebuje nějakou trenérku. Nějakou disciplínu a také samozřejmě kvalitní oblečení. Bez kvalitního oblečení nejde skoro nic. To je to samé, jako kdybyste museli běhat v podpatcích, kdybyste měli běhat maraton. Takže jsem partnerovi ukázala webové stránky c-store.cz, kde mají cyklodres castelli entrata. Castelli entrata V je opravdu kvalitní oblečení, které je z kvalitního materiálu. Je to přesně takové oblečení, takový cyklodres, který vy přesně potřebujete.

Partner miluje cyklistiku.

Tento dres se vám bude hodit, pokud jezdíte závody, tak také pokud jezdíte jenom výjimečně. Já se také občas projedu na kole, protože stále mám nadbytečná kila, která bych chtěla shodit, ale vůbec se mi to nedaří. A doma mě cvičit nebaví, takže jsem ráda, že mám doma také kolečkové brusle a také kolo. Já jsem si také pořídila cyklodres a jsem za něj opravdu ráda. Já sama mám právě cyklodres castelli entrata a jsem s ním velice spokojená a opravdu bych neměnila. Pokud i vy hledáte kvalitní cyklistické oblečení a nebo cyklistickou výbavu, tak se zkuste podívat na zmíněné webové stránky, kde najdete opravdu skoro všechno, co vy budete potřebovat.

Profile Picture for