Pokud hodně cestujete a vaším cílem je vždy stejné místo v Chorvatsku, možná by pro vás nebylo úplně od věci, kdybyste si zde koupili svoje vlastní bydlení, kde budete moct pobývat během svých dovolených. Ať už tady trávíte celé dva měsíce a nebo sem jezdíte spíše na víkendy, určitě oceníte soukromí a výhled na moře. Pokud máte volné finance, rozhodně zvažte investici do místní nemovitosti, kterou můžete sami využívat a nebo ji můžete pojmout jako investici a pronajímat ji.

byty u moře

O pronájmy je zájem
Nejspíš vám neuniklo, že nejen u nás je žádané nájemní bydlení. Je to proto, že vlastní nemovitost si už nemůže dovolit každý. Proto lidé volí stále častěji možnost pronájmu. I z tohoto pohledu je skvělý nákup bytu u pláže. Nabízíme vám spolupráci při nákupu nemovitosti v Chorvatsku, protože zde žijeme již dlouho a známe tu místní poměry. Zároveň spolupracujeme s přáteli, kteří vlastní stavební firmu, která se zabývá výstavbou apartmánových domů, v nichž se nachází moderní plně vybavené byty připravení k používání.

Zaujala vás možnost získat bydlení ve vašem oblíbeném státě u moře? Prodej nemovitostí v Chorvatsku probíhá pravidelně po celý rok podle toho jak rostou nové komplexy. Jak můžete vidět na našem webu, o byty je obrovský zájem nejen u místních, ale především u turistů, kteří využívají tuto možnost nejčastěji jako investici, a byt chtějí pronajímat návštěvníkům tohoto krásného státu.

chorvatsko moře

Proč zrovna sem?
Lidé sem jezdí desítky let především proto, že je to pro nás kulturně blízký stát, kde se můžete procházet po krásné přírodě, kde můžete projít spoustu kulturních památek, ale také kde se můžete velmi dobře najíst a kde si můžete odpočinout v nádherném a čistém moři. A když si k tomu přidáte fakt že byty jsou plně vybavené a vidíte z nich přímo na moře, určitě budete velmi intenzivně přemýšlet nad touto možností.

Profile Picture for