Kolikrát si říkám, blýská se na lepší časy? Rozhodně takovou větu si pokaždé říkám, protože někdy mám za to, že mám pocit, že se nic nemění, všechno je stejné. Ale rozhodně nesmíme házet flintu do žita, protože věřte, že opravdu vždycky se může blýskat na lepší časy. A i přesto, když si prostě člověk myslí, že ne, tak vždycky se všechno v dobrém obrátí. Já jsem to popravdě takhle zažila, protože opravdu, když člověk něco moc chce a jde si zatím svým snem, který si přeje, tak vždycky se něco splní a najednou, když prostě se něco splní, tak už opravdu se zablýsklo na ty nejlepší časy a opravdu třeba i to horší zmizelo.

Peníze

Život není jenom o tom, že prostě si řekneme, že dneska je všechno v pořádku a takhle to zůstane. Každý den se prostě mění, jeden den je horší, druhý den je lepší, a prostě ten život je takový měnivý, proto je opravdu potřeba, abychom se s tím prostě smířili, vyrovnali. Protože, když se s tím vyrovnáte a smíříte a zapomenete na to, že třeba se vám v něčem nedaří, tak ono se to vždycky v dobrém obrátí, a takhle to opravdu funguje úplně ve všem, ať už si vezmete jakoukoliv třeba půjčku. Najednou máte pocit, že nemáte na splácení, najednou máte nějaké prodlení se splátkou.

Peníze

Tak věřte, že nakonec, třeba když půjdete víc pracovat a budete si zatím stát, a nakonec si dáte takový ten svůj cíl, že začnete pořádně ještě víc pracovat, abyste měli na splátku, tak věřte, že nakonec toho docílíte a tím se zablýská na ty lepší časy. Takže rozhodně opravdu vždycky musíte najít k tomu špatnému něco dobrého, abyste opravdu navrátili to špatné do toho dobrého, takže opravdu tohle vyzkoušíte. Protože, když se prostě budete zabývat tím pozitivním myšlením, tak prostě získáte mnohem větší šance na to, aby se vám mnohem víc dařilo. A věřte, že to je 100% zaručené, že se vám bude potom mnohem víc dařit.

Profile Picture for