Krása je něco, co lidé vyznávají. Ovšem ale není krása jako krása. Většina lidí si ihned představí pod slovem krása, že někdo je opravdu krásný a že je to člověk. Jenomže nemusí to být vždycky jenom člověk. V tomhle mi dáte jistě za pravdu, protože krása u člověka také může být pouze jenom povrchní. A já vám tohle ihned popíšu, jak přesně tohle myslím. Protože hodně lidí si myslí, že když je člověk opravdu hodně krásný, že to má také o dost více jednodušší a lehčí v životě. Já si myslím, že trošku to je pravda, protože kolikrát také vidím lidi, že se úplně radují z toho, že dostali opravdu skvělou práci, i když na to neměli vůbec žádnou kvalifikaci.

Krása je pro všechny jiná.

Buďto je to kvůli tomu, že tam mají protekci anebo je to vlastně úplně kvůli tomu, že jsou krásní. Protože jsem také slyšela, že krásnější lidé přijdou lidem více sympatičtější a mají z nich větší respekt. Stejně tak jako když jsem slyšela, že obézní lidé také jsou velice sympatičtí úplně všem. Sice krásou o ně není moc velký zájem, což je veliká škoda, protože nechápu, proč lidé hledí jenom na vnější krásu. Vždyť existuje přece i ta vnitřní krása. Také vlastně nerozumím tomu, proč lidé si také nedají někdy na to, že by měli vidět i krásu jinou. Kdyby to záleželo pouze jenom na mě, tak já bych samozřejmě dala na tu vnější krásu, ale i na tu vnitřní krásu.

Krásy je všude plno.

Ale přiznám se, že když mi bylo ani ne těch třicet let, tak jsem velice dlouhou dobu dbala jenom na to, aby muž byl krásný opravdu navenek. Když jsem jednou měla opravdu navenek krásného muže, tak byl zase opravdový agresor, že mi zlomil nos a potom jsem také dokonce byla dva dny v nemocnici. Takže od té doby hledím také na krásu tu vnitřní. Samozřejmě, že se mi muž taky musí normálně líbit vzhledově ta by mě přitahoval a byl pro mě sexy. Jenomže když zase bude opravdu hulvát a bude zlý a nebude slušný, tak tu svou krásu úplně tímhle zastře. Nemám ráda agresivitu a naivitu.

Profile Picture for