Už jako malá holka jsem měla ráda módu a kosmetiku a vždycky mě to táhlo k tomu, že bych po základní škole chtěla studovat na kosmetičku. Není to přímo tady sice studium, kdybych měla mít maturitu, ale je to takový učební obor, který by mě bavil, protože moje teta byla také kosmetička. A sama mi řekla, že jako kosmetička se právě člověk, či hlavně žena vlastně dokáže uživit a také ji to baví. A když to baví mě a moji tetu, tak jsem si řekla, proč bych také po základní škole nemohla studovat tento učební obor, který se zaměřuje na kosmetičku. Také jsem si řekla, že bych si vlastně mohla udělat takový masážní kurz, který pomáhá cirkulaci pleti, aby byla více mladá a také aby vlastně se aktivovaly různé buňky v pleti, aby se také lépe obnovovaly.

Kolagen jako anti-age.

Také doporučuji, když už jsem měla dostudováno, tak jsem se dozvěděla, že je prima, když už ženy po dvacátém roce života začnou užívat různé hydratační krémy. Po dvacátém pátém roce už vznikají jemné linky ve tváři, tak už je na řadu také přidat různé anti age výrobky. A nebo také přidat kolagen. A kolagenové výrobky jsou například jak ve rtěnce, tak také v krémech a nebo v make-upech. Potom samozřejmě jsou tady, ale také různé kolageny, které se užívají jako formou kapek a nebo prášku, který rozpustíte ve vodě nebo džusu a nebo také kolagen v tabletkách. Já jsem si velice oblíbila kolagen typu jedna, který je velice výborný na to, že právě díky kolagenu typu jedna bude vaše pleť více jemná a vyhlazená.

Kolagen je i v krému.

Bude také vypadat lépe na pohled a bude jemnější na dotek. Pokud stále nevíte, co je to kolagen typu 1, tak já vám tu popíšu takhle ve zkratce, kdy a proč právě tento kolagen se našemu tělu postupně dodává. A pokud bude naše tělo mít opravdu nedostatek kolagenu, tak bude chátrat. Kůže nebude tak pružná a bude spíše taková vrásčitá a šupinatá. Takže pokud chcete stále vypadat mladě, kolagen typu jedna, je tady na prvním místě.

Profile Picture for