To samozřejmě velmi dobře víte. A na co vlastně budete potřebovat peníze? Potřebujete finanční prostředky na sklady, na vozidla a na budovu, kde bude probíhat výroba a kde bude místo i na kanceláře. Ano, to vše je pro vás potřebné. Získat finance asi nebude těžké, ale vy jste již na počátku narazili na problém. Požádali jste banku o půjčku, ale tam vám nevyhověli. Bohužel, na to mají bankovní úředníci právo, co se dá dělat. A co na vás mohli mít, že vám nevyhověli s půjčením finančních prostředků? Například jste se někdy v minulém období opozdili s nějakou splátkou, například splátkou nějakého pojištění. To je možné zjistit z registrů. Ale to nevadí, vy jste již našli možnost, jak uspět. Je to vlastně jednoduché, požádáte o peníze nebankovní společnost. Tam je hypotéka bez registru.

potom začnu podnikat

Tady u této nebankovní společnosti je možnost, že se sice do výše uvedených registrů nahlíží, ale v nich uvedené záznamy se dají tolerovat. A to může mnoha lidem na cestě k hypotékám pomoci. Zaměstnanci této společnosti mají sami zájem na tom, abyste nepadli do velmi nebezpečných dluhů, označovaných také jako dluhové pasti. Proto vám zaměstnanci této společnosti nastaví výši vašich splátek tak, abyste mohli půjčené peníze bez problémů splácet. A také nic neplatíte předem, a jak je výše uvedeno, splácení hypotéky bude nastavené podle vašich možností.

kde seženu hypotéku

A to není vše, odborní pracovníci této nebankovní společnosti vám vyjdou vstříc nejen bez nějakých průtahů a složitého řízení. A dokonce máte možnost splácet půjčené peníze dlouhých 30 roků, a to je již něco. Takže nyní je před vámi otevřená cesta k založení firmy. A pro váš podnikatelský záměr konečně získáte finanční prostředky na nákup nebo stavbu skladovacích prostor, na firemní vozidla a na budovu, kde bude probíhat výroba a kde bude místo i na kanceláře.

Profile Picture for