Máte v úmyslu otevřít kamenný obchod s bižuterií, dárkovými předměty nebo s textilem a textilní galanterií? A už máte představu o tom, jak budou rozmístěné jednotlivé regály se zbožím, a co se v nich bude nacházet? Pak bychom vám rádi připomněli, abyste nezapomněli na vhodný skladový materiál, do kterého umístíte váš nabízený sortiment.

prodej bižuterie

Pro tyto účely se výborně hodí zip sáčky s dírkou 120 x 180 mm 2pack. Jaké poskytují výhody a proč si zvolit tyto výrobky právě do vašeho obchodu?

Jsou transparentní – průhlednost sáčků zaručuje, že je nebude třeba popisovat ani lihovým fixem, ani lepicími štítky. Pokud to ovšem chcete udělat, nebude to problém, protože polyetylen je materiál, který je vhodný jak k lepení samolepek, tak i k popisování lihovými popisovači.

drobnosti do zip sáčků

Jsou zdravotně nezávadné – jestliže chcete prodávat nějaké potraviny, například sypané čaje nebo koření, v zip sáčcích to nebude problém, protože tento materiál je určen i pro přímý styk s potravinami a potravinářskými výrobky.

Zavěšené na tyči poskytují přehled o počtu kusů – dírka v uzavírací klopě slouží k zavěšení sáčku na kovovou tyč, můžete tak za sebe zavěsit několik sáčků a mít tím pádem na jednom místě více kusů stejného zboží. Takto budete mít dokonalý přehled o stavu skladových, respektive prodejních zásob.

Chrání výrobky před vlhkostí – uzavřené výrobky v sáčku nepodléhají napadání vlhkostí, pokud je v obchodě nebo ve skladu vyšší vlhkost.

Chrání před prachem – podobné je to i s prachem, před ním sáčky chrání naprosto spolehlivě, neboť uzavírací mechanismus dobře těsní. Dovnitř sáčku nepronikne prach, vlhkost ani voda.

Jsou lehké – zipové sáčky jsou lehoučké a dobře skladné, nezaberou ve skladu mnoho místa a díky nízké hmotnosti si můžete dovolit nabízet i větší počty kusů výrobků ve výlohách nebo přímo v obchodě.

Jsou levné – nízká cena a dobrá dostupnost jsou dalším důležitým benefitem těchto výrobků.

Profile Picture for