Když jsme se s partnerem dohadovali, kde budeme bydlet, tak najednou jsem otoÄila a Å™ekla jsem, že se radÄ›ji pÅ™izpůsobím a dám na partnera, protože partner chtÄ›l bydlet ve velkém domÄ› se zahradou. Abych se pÅ™iznala, já bych radÄ›ji dala pÅ™ednost nÄ›jakému malému bytu, protože mÄ› tohle staÄí. Navíc oba dva máme velice nároÄné zamÄ›stnání, kdy jsme opravdu dlouho v práci, tak absolutnÄ› nechápu, na co nám bude nÄ›jaký veliký dům se zahradou, když vlastnÄ› budeme stejnÄ› trávit nejvíce Äasu v práci, jenomže peníze my na tohle máme, tak jsme si mohli také dovolit veliký dům se zahradou. Myslím si, že dům a byt je docela veliký rozdíl, protože pokud máte velký dům se zahradou, tak tohle také samozÅ™ejmÄ› musíte nÄ›jak udržovat. Pokud máte byt, tak je logické, že tam není tolik práce jako na velkém domÄ›.

Každý chce bydlet skvěle.

Vemte si, že kdybyste třeba měli jenom koupený byt a nebo pronajatý byt, tak tam se vlastně skoro o nic nemusíte starat, kdežto kdybyste měli koupený dům, tak vlastně i třeba kdyby se vám tam rozbila střecha nebo něco podobného, tak to vlastně musíte řešit jenom vy a žádný domovník. Proto jsem si řekla, že asi nejlepší volba by byla pro nějaké jiné lidi, aby si pořídili nějaký byt, a to na pronájem a to nejlépe třeba garsonku.

Každý chce krásné bydlení.

Jenomže třeba někdo chce mít veliký dům, stejně tak jako můj partner. Nakonec jsem ale uznala, že vlastně to může být prima, že když nebudeme nikam cestovat, že si vlastně můžeme také k nám na zahradu pořídit nějaký krásný bazén a také krásný ratanový zahradní nábytek. Zahradní ratanový nábytek byl vždycky můj sen a vlastně se mi to nyní může splnit. A jakému bydlení dáváte největší přednost vy, nebo co by se vám líbilo? Protože mnoho lidí také žije v takovém prostředí, kde se jim to nelíbí, ale prý nemají finance na to, aby bydleli lépe. Myslím si, že ale v budoucnu se to vždycky může zlepšit. 

Profile Picture for