V lidských silách prozatím není porozumět veškerým mechanismům v našem těle. A tvrdit, že e máte schopný lék, například na erekci, zhotovený v laboratoři čistě ze syntetických složek, je pošetilé. Takový přípravek může fungovat na určitý problém, ale řada vedlejších účinků prozrazuje, že nejde o nic dokonalého. Kdyby byl přípravek opravdu dokonalý, byl by podmíněn právě komplexní znalostí úplně všech pochodů v lidském těle, a k žádným vedlejším účinkům by logicky nedocházelo.

list ženšenu

Jestliže tedy budete shánět Viagru bez receptu, počítejte s tím, že soupiska vedlejších účinků je sáhodlouhá, a že by se také k jejímu užívání měl vyjádřit lékař, který posoudí, jak moc vám přípravek může ublížit. Máme pro vás ovšem lepší řešení – obraťte se raději na přírodní medicínu, například na bylinky. Na rozdíl od syntetické výroby léků, která trvá jen několik desetiletí, je bylinná léčba podepřena zkušenostmi mnoha stovek generací v průběhu několika tisíc až desítek tisíc let. Osobní zkušenosti se přenáší až do současné doby a kupříkladu takový Ženšen je natolik dobře prozkoumaná rostlina, respektive její účinky na lidský organismus, že lze mnohem lépe odhadnout, jak vám může být nápomocný.

kořen ženšenu

Ženšen se používá na většinu známých chorob, říká se o něm, že je to „Všehoj“, tedy že hojí vše nebo téměř vše. Využijete jej i na erekci, kde působí přímo cíleně na její příčiny, a těmi jsou nejčastěji stres a nevhodná životospráva. Ženšen sráží příliš přebujelé stresové hormony z krevního oběhu a nastoluje opětovnou hormonální rovnováhu. Napomáhá například mužskému pohlavnímu hormonu testosteronu k jeho přirozeným funkcím, a mezi nimi je zastoupená i erekce. Zaměřte se tedy raději na eliminaci stresu a užívejte Ženšen, je to mnohem bezpečnější léčivo na posílení erekce, než Viagra a všechna její generika s obsahem laboratorně vytvořeného Sildenafilu.

Profile Picture for