Příchutí do elektronických cigaret je celá řada. Každý si může vybrat dle své chuti. Mezi vapery je pravděpodobně nejrozšířenější způsob přípravy liquidů systém shake and vape. V tomto případě vám přijde liquid v lahvičce, obvykle o objemu 60 ml. Připravený liquid jen dolijete bází a případně nikotinovým boosterem, zatřepete a máte připravený liquid. Některé můžete vapovat hned, u některých se vyplatí nechat je chvilku odležet. Někdo má rád tabákové příchutě, někdo ovocné, a někdo zase sladké. Pro milovníky sladkého, a hlavně milovníky českých dezertů, si firma TI JUICE přichystala řadu liquidů Cukrárna, které mají právě příchutě českých dezertů. Pojďme se na ně podívat blíže.

čokoláda

Věnečky

Milujete klasické české věnečky z odpalovaného těsta, vanilkovým krémem a sladkou polevou? Pak si tento liquid zamilujete. V liquidu se snoubí jemná chuť vanilky, krému, těsta, a to vše doplněno o kapičku rumu. Hned po namíchání převažuje především krémová chuť, po odložení cca týden se krásně vyrýsuje i chuť těsta. Chuť je neuvěřitelně autentická a po vapování budete mít pocit, že jste právě spořádali oblíbený věneček.

Laskonka

Oblíbený kokosový dezert v podobě liquidu. Chuť je opět neuvěřitelně autentická. Potěší milovníky kokosu a hutnějších, sladkých příchutí. Liquid je velmi sladký, ale ne přehnaně. Krásně se zde snoubí chuť kokosu a krému s lehkým nádechem karamelu. Milovníci kokosových dezertů se bez téhle chuťovky neobejdou.

kokos

Štafetka

Čokoládový dezert, který vás při vapování jistojistě překvapí. S čokoládou si totiž hodně firem neumí poradit. Ty, které mají dobrou chuť, se vám rychle převapují. Hutnost čokolády u tohoto liquidu vyrovnává nesladká chuť kávy a jemného těsta. Milovníci „buchtovek“ tohle musí vyzkoušet. Jen pozor, jako u většiny čokoládových příchutí, i tahle vám dost rychle odpálí vatu. Dále v řadě Cukrárna najdete příchutě hruškový a jablečný krémeš a dort písecká. Ve speciální vánoční edici pak příchutě rumová špička, ořechové rohlíčky a mandlové oříšky. Všechny liquidy zakoupíte na vape shopu https://www.e-cigo.cz/.

Profile Picture for